APARTAMENTY

Sky Resort

…zostały zaprojektowane w katowickiej pracowni architektonicznej FORMA
jako kompleks obiektów składający się docelowo z 8 budynków dających łącznie 443 apartamenty zaplanowane do urządzenia w standardzie PREMIUM.

FUNKCJONALNA

Przestrzeń i niepowtarzalny szyk

Średnia powierzchnia apartamentów oscyluje wokół 37 – 46 m2, przy czym dysponujemy również apartamentami o powierzchniach do 30 m2 oraz większymi od 60 do 80 m2, które mogą powstać z połączenia lokali ze sobą sąsiadujących. Dzięki takiemu zróżnicowaniu obiekt jest atrakcyjny zarówno dla Klientów inwestycyjnych jak i szukających serwisowanych mieszkań w wysokim standardzie na własność.

TWOJE 

SPA & Strefa Wellness 

W budynkach powstających w pierwszym etapie zaprojektowana została strefa saun, basen i jacuzzi z bezpośrednim widokiem na Skrzyczne. W kondygnacji podziemnej usytuowane zostały miejsca postojowe, a także narciarnia i wypożyczalnia sprzętu rowerowego. Docelowo w kolejnych etapach planowana jest cześć restauracyjna, strefa SPA, fitness oraz sale konferencyjne.

DBAŁOŚĆ O

Detale i styl

Swoją bryłą, zastosowanymi materiałami i wykończeniem wnętrz projekt nawiązuje wyraźnie do charakteru lokalizacji, zachowując jednocześnie nowoczesny styl. Tworząc projekt architekci czerpali w dużej mierze
z europejskich kanonów architektury górskich resortów.

Sky Resort zaprojektowany jest z dbałością o detale, stylowy wygląd każdego z elementów wyposażenia, wysoką funkcjonalność, a przede wszystkim trwałość i jak najdłuższą atrakcyjność zastosowanych rozwiązań.

TWÓJ „DOM”

w Sercu Beskidu Śląskiego

Szczyrk położony jest na południe od Bielska Białej, w woj. Śląskim. Geograficznie razem z Wisłą, Brenną, Istebną i Ustroniem znajduje się w części Beskidu Śląskiego z najwyższym szczytem Skrzycznem (1257 m n.p.m.).

Nie bez znaczenia w popularności Szczyrku jest fakt, że obok Zakopanego Szczyrk jest drugim w Polsce Centralnym Ośrodkiem Sportów Zimowych szkolącym polskich olimpijczyków.

W najbliższym sąsiedztwie obiektu znajduje się ponad 40 km tras narciarskich, ponad 40 km tras enduro trail i 38 szlaków turystycznych.

Z racji położenia w centrum miasta lokalizacja obiektu pozwala na szybki i łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez Szczyrk.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ 

Nasze apartamenty

Lokalizacja

Usytuowanie w samym sercu Beskidu Śląskiego, blisko natury i atrakcji turystycznych.

 

Jakość i styl

Oferujemy apartamenty łączące tradycyjny górski styl z nowoczesnym komfortem przy użyciu bardzo dobrej jakości materiałów.

Zróżnicowana oferta

Wybieraj spośród różnych powierzchni i układów, dostosowanych do Twoich potrzeb i preferencji.

Inwestycja w przyszłość

Posiadanie apartamentu w tym regionie to przede wszystkim inwestycja w styl życia blisko natury i kultury, ale także lokata kapitału.

Marzenia o życiu w górach…

…SĄ NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

 Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych domach i apartamentach.

Zrealizuj swoje marzenia i zacznij nowy rozdział życia w sercu Beskidu Śląskiego. 

Zarezerwuj już dziś!