NASZA MISJA

Dom to nie tylko cztery ściany i dach. Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych miejsc, do których chce się wracać, które się kocha i z którymi czuje się emocjonalnie związanym. Zacznij razem z nami tworzyć swoją szczęśliwą historię i zamieszkaj w jednym z wyjątkowych, wybranych z niezwykłą pieczołowitością miejsc.

Odtwórz wideo
NASZA HISTORIA

Budujemy dla Was od ponad 24 lat. Poczynając od pierwszej inwestycji, jaką było Osiedle Południowe w Goczałkowicach, realizujemy misję, jaką jest autorskie tworzenie dla Was miejsc idealnych do odpoczynku, do codziennego życia, do czerpania z niego radości.

NEXX Developer – living in Silesia – hasło, jakie nam przyświeca, jest kwintesencją tego, co nas wyróżnia. Także liczne branżowe nagrody i rekomendacje ekspertów potwierdzają słuszność obranego przez NEXX kierunku.

Przez te wszystkie lata zbudowaliśmy nie tylko wielokrotnie nagradzane osiedla w wyjątkowych lokalizacjach. Jesteśmy także dumni z budowania szczególnych relacji. Pracuje z nami sprawdzony, pełen pasji zespół specjalistów: architektów, inżynierów, kierowników i doradców. Z każdą inwestycją wzbogacamy swoje portfolio doświadczeń, dzięki którym stajemy się coraz lepsi w tym co robimy.

Wiarygodność, solidność, nowoczesność, ambitne projekty, doświadczenie, pasja i serce wkładane w każdy zakątek naszych osiedli – to tylko niektóre z naszych atutów. Najważniejszymi recenzentami naszej pracy są setki rodzin, które nam zaufały decydując się na zamieszkanie w sygnowanych przez nas inwestycjach. 

Naszym dobrym zwyczajem i praktyką jest traktowanie naszych mieszkańców jak serdecznych sąsiadów i partnerów na lata. Mimo przekazania kluczy nadal służymy im radą i pomocą.

Dziękujemy za zaufanie także naszym przyszłym mieszkańcom. To dzięki Wam możemy projektować kolejne przyjazne do życia miejsca.

Wsłuchując się w potrzeby, konsekwentnie projektujemy i budujemy kolejne, wyjątkowe na mapie Śląska osiedla. Oferujemy obecnie mieszkania w pięciu miastach, ze szczególnym naciskiem na Gliwice i Mysłowice, gdzie nadal widzimy duże zainteresowanie i potrzebę stawiania nowoczesnych i komfortowych osiedli.

Wierzymy, że właśnie z nami, właśnie tu stworzysz swoje miejsce na ziemi Takie, do którego z radością chce się wracać, pozwalające wygodnie żyć i się rozwijać.

POZNAJ NASZE INWESTYCJE
2000

oddanych domów i apartamentów

500

domów i apartamentów w trakcie budowy

500

domów i apartamentów "z pozwoleniem na budowę"

950

oczekujących "na pozwolenie na budowę"